Червень

26 червня. Учень 9-А класу Федчина Валерій перебуває на відпочинку та оздоровленні у США (за сприянням Всеукраїнського фонду "Фундація соціального розвитку"). Сьогодні він відвідав виставку ретро автомобілів.25-26 червня. У ТОКІППО відбувались тренінгові навчання на тему: "Базові принципи методики "Філософія для дітей, на яких була присутня заступник директора з виховної роботи Щеснович В.В. Презентацію програми провів віце-президент Міжнародної ради з "Філософії для дітей", президент МО "Філософія для дітей країн Азії і Океанії", співзасновник Корейської академії навчання філософії в школі, експерт ЮНЕСКО і провідний експерт із методики "Філософія для дітей" в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, професор Кьонсанського національного університету (Південна Корея) Джінван Парк.


Нова українська 12-річна школа, що стартує 2018-2019 навчального року, включатиме підходи методики "Філософія для дітей": вона не має бути орієнтована на репродукцію знань, а на формування основних вмінь вищого порядку для того, щоб людина була готова вирішувати складні життєві проблеми і самореалізуватися. 


Матеріал про перебування педагогів ТОНРЦ на навчанні у польському місті Замості в газеті "Monitor Wolynski" № 12 (164) 23.06.2016

БЕЗБАР’ЄРНЕ СЕРЕДОВИЩЕ

Фахівці у сфері роботи з людьми з особливими потребами Кременця та Тернополя взяли участь у черговому етапі реалізації міжнародного польсько-українського проекту «Рівним кроком – поширення моделі участі українських громадських організацій у побудові системи підтримки для осіб з особливими потребами в Україні».21 червня. В нашій школі відбувся практичний семінар на тему: "Система керованого навчання. Альтернативні методи комунікації. Навчання в галузі застосування моделі інтегрованої підтримки", який провела Агнєшка Пільх (Польща).

Іренеуш Клімек розповів про спортивні досягнення осіб з неповносправністю в центрі соціальної активації у Бялобжегах (Польща). Перекладачем з польської мови працювала Ядвіга Петрівна Гуславська (м.Кременець). 


Учасниками практичного семінару були 100 педагогів Тернополя і області: педагоги-дефектологи з Тернополя, Збаража, Зборова, Чорткова, Кременця (ЗОШ І-ІІІ ст. №3 і №4), села Катеринівка; логопеди Тернопільських шкіл №№ 14, 22 і 23, Тернопільського дитячого навчального закладу № 2, Тернопільської обласної дитячої клінічної лікарні та ТОНРЦ.


6 - 10 червня. Педагоги нашої школи пройшли тижневе навчання "Зінтегрований підхід до дітей з ДЦП", яке було проведене Товариством допомоги дітям з особливими потребами "Крок за кроком" в польському місті Замості. 5 червня. Вітаємо Оксану Миколаївну Метіль із народженням синочка!!!4 червня. Відбулось традиційне свято - День зустрічі випускників ТОНРЦ (організатор - Нечай Юрій Олегович, вихователь 10 класу, колишній наш випускник).1 червня. У День захисту дітей благодійний фонд "Подоляни " спільно з Тернопільським центром соціальних служб дітей і сім'ї привітали дітей з районних центрів зі святом. Випускниця нашої школи Осадчук Яна та учень 8 класу Ткачук Сергій подарували усім присутнім пісню "Мрія моя".