Лютий

Тиждень профорієнтації

(29.02 - 4.03)

План роботи

Понеділок. Інформаційна година «У світі професій».

Вівторок. Перегляд профорієнтаційних відеороликів.

Середа. Профорієнтаційний квест «З думкою про майбутнє…» для учнів 11-12 класів.

Четвер. Проведення профорієнтаційної діагностики серед учнів 6-х класів (соціальний педагог).

П’ятниця. Профорієнтаційні ігри для учнів молодших класів (соціальний педагог).


27 лютого. Вихованці нашого закладу відвідали неймовірно цікаву  програму у цирку «Кураж».


25 лютого. Вчителі біології та природознавства Мартиняк Н.В. та Місінович О.В. провели у рамках тижня природничо-математичних наук позакласний захід «Чотирилапі друзі».


25 лютого. Вихователь Кастранець У.Б. провела відкритий виховний захід «Вечір веселих завдань». Мета: сприяти розвитку творчої уяви, кмітливості, винахідливості, розширенню кругозору, інтелектуальних, організаторських та творчих здібностей; становленню духовних потреб.25 лютого. Вихованці ТОНРЦ відвідали міську бібліотеку з нагоди 145 річниці від дня народження Лесі Українки.


25 лютого. У рамках тижня природничо-математичних дисциплін вчитель географії Бобровська Н.М. провела відкритий позакласний захід «Незвичайна подорож океаном Географії».24 лютого. Старшокласники нашого закладу відвідали обласний драматичний театр для перегляду вистави за твором І.Котляревського "Наталка-Полтавка".


24 лютого. Класний керівник 2-Б Хаблюк І.М., вихователь 2-Б класу Готиляк С.І. провели для учнів початкових класів відкриту виховну годину на тему: "Моральне виховання. Казка "Колобок".


23 лютого. У рамках «Клубу цікавих зустрічей» вихователь Кастранець У.Б. з учнями 7 класу провела виховний захід для учнів 3 класу на тему: «Умій бути вдячним». Під час заходу діти обмінялися думками, як вони  розуміють слово вдячність, в яких випадках промовляють слова вдячності. На закінчення заходу учні виготовили «Стрічечку вдячності», на яку прикріпили паперових ангеликів зі словами вдячності своїм рідним і близьким людям.


23 лютого. Вчителі початкових класів Глушик С.З. і Лашко Г.В. в рамках тижня початкових класів провели для вихованців літературно-музичну композицію "Ти себе Українкою звала...", присвячену 145-річчю від дня народження геніальної поетеси Лесі Українки


22 лютого. У школі відзначався день народження учня 8-А класу Федчини Валерія.


22 лютого. Вчитель математики Близнюк О.Я. в рамках тижня математично-природничих наук провела з учнями 8-Б і 7 класів математичну подорож "Сім чудес світу".


22 лютого. Вчитель математики Редьква Н.М. у рамках тижня математично-природничих наук провела у 8-А класі урок з розвитку математичного мислення "Логічними стежками математики".


19 лютого. Вчитель історії Козак Ю.С. перегорнула сторінки трагічної історії України, приурочені пам'яті Небесної сотні. Учні 7, 8-А та 11 класів переглянули та обговорили фільм "Небесна сотня".


18 лютого. У ТОНРЦ пройшов флеш моб, присвячений вшануванню Героїв Небесної Сотні "Вони тримають небо".


18 лютого. Вчителі Радзіх С.Д., Гоцко Г.І., Іванська Л.І провели з учнями 5-го, 6-А класів інтегрований урок з корекції розвитку зв’язного мовлення  на тему «Чарівні звуки, рідне слово – моя сердечна українська мова!», присвячений Міжнародному Дню рідної мови.


18 лютого. Вчитель Метіль О.М. провела у 8-А та 8-Б класах відкритий урок з географії на тему «Північна Америка. Загальні риси клімату».


18 лютого. Вчитель української мови та літератури Баранюк Н.З. провела у 8-А класі урок на тему: "Титан, геній і Каменяр".

Мета: поглибити раніше набуті знання учнів про І.Франка - класика української літератури, людину надзвичайної працьовитості та енциклопедичних знань; розвивати культуру зв'язного мовлення, пам'ять, вміння виразно читати, логічно мислити, порівнювати, робити висновки; виховувати почуття поваги, пошани до творчості Каменяра; любов до рідного краю, народу; прищеплювати інтерес до історичного минулого України, наслідків власної праці. 


18 лютого. Вчитель Мокрицька З.М.  провела відкритий урок з музичного мистецтва у 3 класі на тему “Танцювальні ритми України».


17 лютого. Старшокласники нашого закладу відвідали обласний драматичний театр для перегляду музичної комедії "Гуцулка Ксеня".16 лютого. Вітаємо переможців фотоконкурсу "Найкращі миті мого класу", присвяченого Дню народження школи.

Початкова школа

3 клас

Середня школа

6-А клас

Старша школа

12 клас12 лютого. У нашій школі відбулась конкурсно-розважальна програма до Дня Закоханих «Всьому початком є любов…». Підготували та провели цей захід вихователі Бобровська Н.М. та Кастранець У.Б. У дружній атмосфері учні приймали участь у різних конкурсах, в яких мали змогу проявити свої творчі здібності, кмітливість, винахідливість; були й практичні завдання – приготувати романтичну страву, нагодувати хлопця з закритими очима. Також дівчата провели танцювальний флеш моб, в якому взяли участь всі присутні на святі.


У цей день прийнято дарувати символічні листівочки у формі серця, які  висловлюють любов та дружбу, щирість та повагу, добро та тепло сердець. І, хоча це свято зазвичай пов’язують з коханням та закоханістю, на сьогоднішній день – це не лише день закоханих, а й день, коли свою прихильність виявляють до друзів або близьких людей.Тому протягом тижня у школі працювала пошта Святого Валентина. Загалом на заході панувала весела і невимушена атмосфера. Після завершення дійства була проведена святкова дискотека.


12 лютого. У 6-Б класі вихователь Менько О.О. провела виховний захід до дня святого Валентина. Запрошені були учні 10 д і 5 класів. Під час заходу діти грали веселі ігри, робили тести, читали ліричну поезію українських поетів та випустили стінгазету-скарбничку, яка стане у пригоді дітям у висловлюванні своїх почуттів.


1 лютого. Відбулась урочиста лінійка, приурочена 21-й річниці нашої школи.