Грудень

31 грудня. Відбулось засідання методичної ради на тему: "Технології на основі особистісної орієнтації педагогічного процесу: гуманно-особистісна (Амонашвілі); співробітництва (Лисенкова, Ільїн, Шаталов, Нікітін)".


29 грудня. Відбулось Новорічне свято для старшокласників. 28 грудня. Логопед О.О.Кирпа-Джиджора провела у дошкільній групі відкрите "Логопедичне заняття з мамою". 28 грудня. Учні ТОНРЦ провели флеш моб "Диво Новорічної іскри".


28 грудня. Відбулось казкове Новорічне свято для учнів початкової школи. 25 грудня. Кетлін Марі Дірі провела урок англійської мови.


24 грудня. Представники ТМ "Захід", ТОВ "Трейд-Актив" Маціпура К.В., пані Ірина та пан Володимир  у рамках благодійної акції "Від Миколая до Різдва" надали спонсорську допомогу учням 8-А класу і здійснили їхню мрію - подарували плазмовий телевізор.


23 грудня. Вихователь Бобровська Н.М. з учнями 12 класу провела відкритий виховний захід на тему: «Надія Савченко (сторінками книги Н.Савченко «Сильне ім’я Надія»). Епіграфом заходу стали слова самої Надії: «Я вірю в свій народ. І я вірю, що у нас, дійсно, чиста, гідна і славетна нація». Оскільки 12 клас носить ім’я цієї мужньої дівчини, то більше дізнатися про життя Н. Савченко учні  змогли, гортаючи сторінки книги та озвучуючи найяскравіші епізоди, які їм запам'яталися.


23 грудня. У школі відбувся конкурс на краще новорічне оформлення класних кімнат.


23 грудня. Відбулась зустріч вихованців нашої школи з християнською громадською фундацією "Відкриті двері".


22 грудня. 65 учнів нашого закладу стали учасниками благодійного дійства "Незвичайна різдвяна мрія", організатором якого був обласний центр соціальної служби для дітей, сім'ї та молоді. 


21 грудня. Вчитель Бобровська Н.М. провела в 11 класі відкритий урок з географії  (у формі круглого столу) на тему: «Глобальні проблеми людства. Сучасні виклики».


18 грудня. Учень 8-А класу Федчина Валерій за сприянням Всеукраїнського фонду "Фундація соціального розвитку" прилетів на відпочинок та оздоровлення у США.


21 грудня до вихованців ТОНРЦ із Благодатним Вогнем завітали члени організації Пласт.


21 грудня відбулась зустріч з братами Вищої духовної семінарії імені Йосипа Сліпого.


21 грудня до вихованців нашого закладу зі святковою програмою завітали студенти Тернопільського торгівельно-економічного коледжу.


18 грудня на шкільне Свято Святого Миколая до учнів ТОНРЦ завітали наші друзі з концертною програмою та подарунками. Наші учні - учасники святкового шоу "Великі мильні бульбашки".18 грудня учасники євромайдану передали вихованцям ТОНРЦ смачні "миколайчики".


18 грудня вихователь Кастранець У.Б. разом з учнями 7 класу підготували виставку "Різдвяний зорепад".


17 грудня директор школи Король І.Я. нагородила пам'ятними подарунками переможців конкурсу шкільної газети на кращий кумедний підпис фотографій.

"Народилось дитинча - 

Не дівчатко, не хлопча,

Не пацюк, не жабенятко,

А невидане звірятко".

Томащук Юлія (4 клас)

Знайомтесь: 

Хомко-екстремал.

Процюк Олександр (7 клас)

Я тобі заспіваю пісню, тільки шкварки з мене не роби!!!

Стахів Сергій (5 клас)17 грудня до вихованців нашого закладу завітали з подарунками від Святого Миколая студенти факультету "Початкова освіта" Тернопільського національного педагогічного університету імені В.Гнатюка. 


15 грудня вихователь  Нечай Ю.О. провів виховний захід разом з учнями 9 класу та їхніми батьками "Українська кухня від давнини до сучасності". 


15 грудня студенти Тернопільського державного медичного університету імені І.Я.Горбачевського завітали до вихованців ТОНРЦ із подарунками від Миколая та концертною програмою.


14 грудня. "Майстерня Миколая". Вихованці закладу власними руками виготовляли, випікали та прикрашали солодкі "миколайчики".


14 грудня класні керівники 5 класу Гоцко Г.І., 11 класу Близнюк О.Я., 12 класу Редьква Н.М. провели відкриту виховну годину "День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС".


Протягом тижня в нашому закладі тривала благодійна акція "Дарунки Святого Миколая для бійців АТО". Учні власноруч виготовляли для захисників м'які іграшки, прикраси для новорічних ялинок, браслети, малюнки. Батьками школярів та педагогами ТОНРЦ були придбані солодощі, чай, засоби особистої гігієни тощо. Усі гостинці діти сортували у яскраві подарункові пакунки.


 11 грудняВивчаємо англійську. "Урок англійської мови від Кетлін та її друзів".


11 грудня відбулась зустріч учнів ТОНРЦ із учнями ЗОШ №2 міста Тернополя "Ознайомлення з діяльністю шкільної судової зали та екскурсія школою" (вихователі Мандибура Г.Є., Бобровська Н.М.).


11 грудня у ТОНРЦ відбулись загальношкільні батьківські збори. На зборах виступили: директор Король І.Я. - доповідь "Правовий захист дитини з особливими потребами"; заступник директора з навчальної роботи Радецька З.С. - "Вимогливість в сім'ї - захист ефективності в навчанні"; Щеснович В.В., заступник директора з виховної роботи - "Дозвілля учнів, техніка безпеки життєдіяльності під час зимових канікул"; Кетлін Дірі, експерт міжнародної технічної допомоги за програмою Корпусу Миру США в Україні, професор кафедри реабілітації та консультування Вісконсінського Університету-STOUT - "Практичні рекомендації щодо подолання стресу дітей з особливими потребами".


10 грудня педагог-організатор Метіль О.М. провела тренінгове засідання учнівського самоврядування на тему: "Яким я уявляю учнівського лідера?"


10 грудня вчитель правознавства Радецька Зіновія Степанівна провела Всеукраїнський урок "Права людини" з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини.


8 грудня вихователь Драбик Г.І. провела для учнів 11, 12 класів юридичний практикум із презентацією "Історія прав людини".


7 грудня в нашому закладі відбувся круглий стіл «Проблематика дотримання прав дитини з особливими потребами», присвячений міжнародному дню інваліда.  Учасниками круглого стола були Олександр Ілліч Башта, депутат Тернопільської обласної ради, громадський діяч, Базилевська Ірина Віталіївна, керуюча обласним фондом соціального захисту інвалідів, Моравська Наталія Степанівна, заступник начальника управління, начальник відділу спеціальної, позашкільної освіти та виховної роботи, старшокласники 19-ї та 23-ї загальноосвітніх шкіл м.Тернополя. Обговорення відбувалося навколо наступних тем: «Освіта для дітей з особливими потребами», «Право на сім’ю та соціальне забезпечення дітей з особливими потребами», «Право дітей з особливими потребами на здоров’я». У своєму виступі О.Башта наголосив, що життя жорстоке з тим, хто не може себе захистити. Учасники круглого столу з цікавістю переглянули відео презентацію Олександра Ілліча «Стрибки з парашутом».9 грудня вчитель Лучка М.В. провела в 12 класі відкритий урок з англійської мови на тему: "Сучасне і майбутнє дванадцятикласників" (тип уроку: урок-презентація). На уроці була присутня Кетлін Марі Дірі, експерт міжнародної технічної допомоги за програмою Корпусу Миру США в Україні, професор кафедри реабілітації та консультування Вісконсінського Університету-STOUT.8 грудня вчитель української мови і літератури Радзіх С.Д., вчитель зарубіжної літератури Коваленко Л.В., вчитель історії Козак Ю.С., вчитель образотворчого мистецтва і художньої культури Кадобна Л.Б. провели у   6-А класі відкритий інтегрований урок "Квітковий рай Катерини Білокур", присвячений самобутньому майстру пензля К.Білокур.7 грудня учні початкових класів відвідали піцерію "Benedetto". Заклад пригостив дітей фірмовими стравами та новорічними сюрпризами. Найбільшою радістю для школярів стало відвідування "Дитячої кімнати", де хлопчики і дівчатка спробували свої можливості у кмітливості та ерудиції. Адміністрація ТОНРЦ та батьки учнів щиро вдячні закладу "Benedetto" за створення  щасливих моментів у житті вихованців нашого закладу.4 грудня відбулась зустріч із представником Центру зайнятості, яка провела тренінг «У світі професій».


3 грудня Сергій Надал вручив Подяки міського голови педагогу-організатору Метіль О.М. та вихователю, громадському діячу Нечаю Ю.О. за активну діяльність, соціальну підтримку, турботу щодо інтеграції людей з обмеженими фізичними можливостями у суспільстві та з нагоди Міжнародного дня інвалідів.2 грудня спеціаліст обласного Центру для сім'ї та молоді Ігнатова Олеся Олегівна провела заняття для учнів 6-А, 7, 8-А, 8-Б, 9 класів на тему: "Насильство та конвенція ООН з прав дитини".


1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом. До Дня боротьби зі СНІДом для старшокласників соціальним педагогом Мокрицькою З.М. проведено тренінгове заняття «Мій захист – знання і обачливість» з курсу «Дорослішай на здоров’я».